• Logo
  • Logo
  • Logo
  • Logo
  • Logo

Oferta

REAL WING TSUN jest systemem ukierunkowanym na atak. Nie został stworzony z myślą o walce sportowej, lecz aby sprawnie radzić sobie z niespodziewanymi i agresywnymi atakami. Dla przykładu: techniki z wykorzystaniem krawędzi dłoni skierowane na krtań napastnika, uderzenia w tył głowy czy w krocze z oczywistych względów nie mogą być stosowane w rywalizacji sportowej. W systemie dominują również niskie kopnięcia w kolana czy kostki, uderzenia otwartą dłonią w ucho czy palcami w oczy. W PROGRAMIE: treningi techniczne, wytrzymałościowe, kondycyjne, stretching, obrona przed niebezpiecznymi narzędziami, psychologia i taktyka walki, konfrontacja z kilkoma napastnikami, walka na ziemi, posługiwanie się nożem, walka w parterze, trening drewnianego manekina, długiego kija, nozy motylkowych i in.
TRENINGI INDYWIDUALNE

TRENINGI INDYWIDUALNE

SEMINARIA WEEKENDOWE

SEMINARIA WEEKENDOWE

OBOZY LETNIE

OBOZY LETNIE

O nas

O nas

Jesteśmy instruktorami, dla których Real Wing Tsun to pasja i wielka przygoda, trudno nam wyobrazić sobie życie bez treningów. Na zajęciach największą uwagę przywiązujemy do metodyki nauczania. Uczeń może powtarzać daną technikę (kopiować) w nieskończoność, ale jeżeli jej nie zrozumie, to nie wykona poprawnie. Sami ćwiczyliśmy wiele technik, wykonując je na pamięć i kilka lat zajęło nam przeprogramowanie naszego ciała i umysłu oraz zrozumienie popełnianych błędów. Teraz już prawie nie pamiętamy jak to było;-) Wywodzimy się z dwóch linii WT: Leung Ting Wing Tsun i Dragos Wing Tsun. To właśnie Dragos Wing Tsun miało największy wpływ na kształtowanie się RealWT (przywiązywanie bardzo dużej uwagi do szczegółów, logiki i pracy z siłą, analiza błędów). Głównym nauczycielem szkoły jest Sifu Istvan Kun, który praktykuje WT już ponad 20 lat.

Nasz Team

Instruktorzy Real Wing Tsun posiadają państwowe uprawnienia instruktorskie rekreacji ruchowej ze specjalnością – samoobrona.
Sifu Vasko Stojanov
Sifu Vasko Stojanov
III Stopień Mistrzowski
Anna Szczerbowska
Anna Szczerbowska
I Stopień Mistrzowski

Na trening zabierz ze sobą strój sportowy, buty na zmianę i wodę do picia.

Ostatnie wpisy